17 квітня о 12:00 в ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться чергова зустріч переселенців з Донбасу ТОРМОЗОК, присвячена механізмам захисту їхніх прав.
Юридична консультація адвоката і правозахисниці Наталії Целовальниченко відбудеться у форматі відкритої лекції на тему: «Способи та перспективи захисту прав вимушених переселенців, які постраждали внаслідок військових дій на Донбасі».
Чим довше на сході України триває військовий конфлікт, тим більше невирішених питань накопичується в державі і до держави, особливо в правовому полі відновлення і захисту прав вимушених переселенців.
Наталія Целовальниченко, керівниця Луганська Правозахисна Група, під час заходу розповість, на що ви маєте право, якщо стали вимушеним переселенцем, якщо ви постраждали внаслідок обстрілів, інших протиправних дій, якщо ваше майно було пошкоджено або втрачено внаслідок військових дій на Донбасі, якщо ви і ваша сім’я не можете користуватися своїм майном, яке залишилося на окупованій території.
Ви дізнаєтеся:
• Що можна зробити для захисту і відновлення своїх прав
• Що дає отримання правового статусу потерпілого як спосіб захисту порушеного права
• Що дає постраждалим звернення до Європейського суду з прав людини
На сайті дослідницького проекту «Донбаські Студії» будуть розміщені типові документи щодо захисту прав ВПЛ, а також щодо захисту прав в Європейському суді з прав людини.
Відкрита юридична консультація відбудеться у креативній спільноті IZONE за адресою: вулиця Набережно-Лугова, 8, четвертий поверх. Там само з 12 квітня проходитиме фотовиставка Сергія Полежаки «Мости Донбасу» (https://www.facebook.com/events/787328268037170/).
Вхід вільний!
Проект реалізується за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *